Dokumenter & spesifikasjoner
Motala - Bomullsnett /veske - 180 g/m²
Art.nr. 6469803
Minste antall: 1 stk
Bomullspose/veske laget av 75 % resirkulert bomull og 25 % RPET med lange håndtak og en spesielt sterk overflatevekt på 180 g/m².
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
22,70 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 38 x 0,4 x 42,2 cm |
| Materiale | Plast (rPET), Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.07 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | INDIEN |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 4 |
| Inkommande v.26, 2026 | 10000 |
| Inkommande v.33, 2026 | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
