Dokumenter & spesifikasjoner
Rimbo - Bomullsnett - 180 g/m²
Art.nr. 6398913
Minste antall: 1 stk
Handlenett laget av høykvalitets bomull 180 g/m² med en sjenerøs base og det sertifiserte Fairtrade-merket.
Merking
36,55 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 48,5 x 14 x 36,5 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.153 kg |
| Antal per innerlåda | 150 |
| Antal per ytterlåda | 150 |
| Opprinnelsesland | SIKKIM |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 13599 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
