Idde - Branntenner
Art.nr. 9526903
Minste antall: 1 stk
CrisMa-lighteren med barnesikring og individuelt justerbar flamme sørger for sikker og presis tenning. Selv vanskelig tilgjengelige steder er ikke lenger et problem.
Merking
Velg variant
15,85 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 4 x 2,3 x 23,7 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.063 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 160 |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
Se alle produkter fraCrisMa®
| Inkommande v.31, 2026 | 19200 |
| Inkommande v.26, 2026 | 80800 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
