Nordic Drift Adventure Multiverktøy
Bygget for å vare, laget for å utforske. Nordic Drift Adventure multiverktøy er et robust, sikkert verktøy designet for utendørs bruk og daglig beredskap. Laget av rustfritt stål av høy kvalitet, leverer det slitesterk og langvarig ytelse under krevende forhold. Med 12 praktiske funksjoner inkludert karabinkrok, kniv, saks, sag, flaskeåpner, boksåpner, fil, teltverktøy, flat skrutrekker, syl og linjal tilbyr det allsidighet uten kompromisser. Kompakt og pålitelig, dette multiverktøyet er bygget for å være klart når du trenger det. Alle Nordic Drift-produkter testes grundig for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av en 5-års garanti mot produksjonsfeil.
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• 5 års garanti
1.22 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Total pris
| Størrelse | 16.7 x 2.8 x 2.5 cm |
| Vekt | 111g |
| Trykkeflate | 20 x 10 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Aluminium |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 793 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
