Measure-It målebånd
Art.nr. 263315-032
Minste antall: 1 stk
Målebånd i plastholder med automatisk stopp. Lengde 150 cm. Viser tommer og centimeter.
Merking
8,72 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 1.4 cm |
| Diameter | 5.2 cm |
| Vekt | 24 g |
| Volum | 73.6222 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
