StarLED COB lommelykt
Art.nr. 264294-005
Minste antall: 1 stk
Lett lommelykt i aluminium med 1 watt COB LED. Gir enormt sterkt hvitt lys, lysere enn en vanlig LED-lampe. COB LED har lavere energiforbruk enn LED: batteriene varer i gjennomsnitt 30% lenger. Lommelykten har en avtakbar løkke. Inkl. batterier.
Merking
Velg variant
35,70 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 8.5 cm |
| Diameter | 2.6 cm |
| Vekt | 60 g |
| Volum | 9.2028 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
