LED MegaBeam HeadLight Swipe
Art.nr. 625-00.001
Minste antall: 50 stk
Oppladbar høyteknologisk hodelykt med 120 lumen/3 watts chip LED-lys og 350 lumen/5 watts COB-lyslist - perfekt for å holde hendene fri til å jobbe. Innovativ sveipende bevegelsessensor slår lyset av og på med en enkel håndbevegelse. COB- og LED-lysene har 2 lysmoduser: 100 %, 50 % og blinkende funksjon. Ekstra sikkerhet gjennom en reflekterende stropp sydd på baksiden av pannebåndet. Miljøvennlig gjennom et oppladbart 1200 mAh litiumpolymerbatteri.
Merking
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 159,00 | 140,00 | 130,00 | 122,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Silikon/plast |
| Vekt | 69g |
| Størrelse | 290x32x18mm |
| Trykkeflate | 50x7mm på bandet |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 50 st |
| Sertifikat | Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
