Webcam cover Laptop Pro (30mm)
Art.nr. 13597
Minste antall: 250 stk
Beskytt deg mot nysgjerrige øyne gjennom kamerahullet på den bærbare datamaskinen din. Webcam Cover Pro er et supertynt (1 mm tykt) deksel som festes med dobbeltsidig teip på toppen av linsen. Åpnes og lukkes jevnt og kan festes permanent til datamaskinen uten å fjernes. Et universalprodukt som passer til de fleste bærbare datamaskiner på markedet. Dekselet leveres montert på et standardkort. Tilpasset design på kortet er mulig mot et tillegg i prisen.
Merking
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 23,65 | 20,00 | 16,40 | 14,55 | 12,75 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, plast |
| Vekt | 3g |
| Størrelse | Skydd: 30x13,5x1mm Kort: 55x85mm |
| Trykkeflate | 18x9mm / 30x13,5mm |
| Trykkmetoder | Screen, fullfärg |
| Emballasje | 250 st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
