R-PET 3in1 Mousepad
R-PET 3-i-1 musematte: 220x180x1 mm Miljøet i fokus. Musematte, skjermbeskytter og rengjøringsklut i ett. Musematten er bare 1 mm tynn, noe som gjør den enkel å ta med seg. Sklisikker silikon på undersiden gjør den stabil på bordet og kan også festes til skjermen for å beskytte mellom tastatur og skjerm i lukket posisjon. Mikrofiberrengjøringsklut for skjermer, glass osv. Kan vaskes på 30°. Pakket i en FSC-papirkonvolutt. All innsamling og produksjon av resirkulert materiale er sertifisert med Global Recycled Standard (GRS) 4.0. En internasjonal standard for å sikre at materialet resirkuleres og håndteres på en mest mulig miljøvennlig måte. 3-partsinspeksjon for å bekrefte råmaterialets opprinnelse og at ansvarlig produksjon følges. Mikrofibermaterialene har fått Oeko-Tex- og REACH-sertifisering, de er også COLTS Laboratories-testet for rengjøringseffektivitet. Vi bruker FSC-sublimeringspapir, og fargene er vannbaserte. Produsert internt i Malmö. Under 50 stk. spør om pris.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 71,00 | 56,50 | 51,00 | 47,30 |
Total pris
| Materiale | R-PET |
| Vekt | 10g |
| Størrelse | 180x220x1mm |
| Trykkeflate | 220x180mm |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 50 st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
