Joy - Håndholdt vifte
Art.nr. 3538403
Minste antall: 1 stk
Kompakt håndholdt vifte med fem justerbare hastighetsinnstillinger. 5 W effekt og et oppladbart batteri som varer i opptil 3-4 timer (på nivå én).
Merking
121,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 3,7 x 5,3 x 11,5 cm |
| Materiale | Bambus, Polystyren |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 0.120 kg |
| Batterier | Li-Ionen 18650 |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 3948 |
| Inkommande v.20, 2026 | 700 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
