Valley
Art.nr. 53701
Minste antall: 1 stk
3-lags softshell med membran, lett passform, skulderåk, omvendt spoleglidelås i full lengde med hakebeskyttelse, ermekanter justerbare med borrelås, lommer med omvendt glidelås, indre brystlomme med glidelås , indre brystlomme med glidelås med tilgang for merkevarebygging, nederst justerbar med elastisk snøring, buet og litt forlenget ryggdel, reflekterende elementer, indre fleece med antipilling finish, Vedlikeholdsinformasjon for softshell-stoff
Velg variant
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 672,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Grammage | 300 g/m² |
| Materialets sammansättning | 6 % elastan |
| Tyg | softshell |
| Vattentät | 14 000 mm |
| Andningsbar | 2 000 g/m²/24 h |
| Tvättbar vid | 30 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring, etikettbyte |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Modell | Dam |
| Materiale | Softshell: 94 % polyester, 6 % elastan TPU-membran mikrofleece: 100 % polyester vattentät 14 000 mm, andningsförmåga 2 000 g/m²/24h |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| XS | 297 |
| S | 490 |
| L | 267 |
| XL | 156 |
| 2XL | 272 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
