Frottéhåndkle (trykk på 1 side) EU
Art.nr. NE2215-09
Minste antall: 25 stk
Produsert i Europa
Rektangulært trykket bomull-polyester håndkle med velurkant.
Materiale: bomull 40%, polyester 60%
Størrelse:
50 x 100 cm ( 1 cm)
70 x 140 cm ( 1 cm)
Vekt: 360 gsm
Pakking: individuell
Markeringssted: hele overflaten
Merking: sublimering
OEKO-TEX Standard 100 sertifisering
The One Premium
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 171,00 | 163,00 | 158,00 | 156,00 | 151,00 | 144,00 | 142,00 | 130,00 |
Velg størrelser og antall.
| Variant | Antall |
|---|---|
| 50x100 cm (50 cm x 100 cm) | |
| 70x140 cm (70 cm x 140 cm) | |
| 150 cm ø (100 cm ø x 180) | |
| 150 cm ø (fringes) (150 cm ø x ) |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bomull 40%, polyester 60% |
| Bredde | 50 cm |
| Lengde | 100 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 3-4 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
