UKIYO Keiko AWARE solid hammamhåndkle
Dette superlette hamamhåndkleet er det eneste du vil ta med deg til stranden. Den raskt absorberende kvaliteten og den myke berøringen gir ultimat komfort samtidig som du minimerer miljøpåvirkningen. Laget av 50 % resirkulert bomull. Med AWARE-sporstoff som bekrefter ekte bruk av resirkulert bomull. 2 % av inntektene fra hvert solgte Impact-produkt doneres til Water.org. Kan vaskes i maskin. Produsert i Portugal. Størrelse 180x100 cm
Till digitalt produktpass »
3.01 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 283,00 | 275,00 | 268,00 | 260,00 | 255,00 | 250,00 |
Total pris
| Størrelse | 180 x 100 x 1 cm |
| Vekt | 360g |
| Trykkeflate | 200 x 120 mm |
| Materiale | Resirkulert bomull,Bomull |
| Opprinnelsesland | PRT |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
UKIYO er et japansk-inspirert hjemme dekor merke kjent for sitt minimimalistiske design på elementer til alle rom i huset. Oraniske former, naturlige materialer og myke, dempete farger med lekne kontraster karaktiserer de detaljerte komponerte kolleksjonene.
Se alle produkter fraUkiyo
| Nåværende | 1938 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
