CoolDown kjølehåndkle
Art.nr. 263128-018
Minste antall: 1 stk
Spesielt kjølehåndkle i 100% polyester. Dip håndkleet i kaldt vann og det vil forbli kaldt lenge. Mål 30 x 80 cm. Praktisk for sportsaktiviteter eller solbrenthet. I gjennomsiktig beholder med ABS skrukork og karabinkrok.
Merking
Velg variant
47,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 16 cm |
| Diameter | 6.5 cm |
| Vekt | 98 g |
| Volum | 143.7933 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
