Lambert Pants w
Lambert Pants w fra Matterhorn er en lett vattert overtrekksbukse for kvinner med justerbar midje og glidelås i siden i full lengde. Vind- og vanntett med teipede sømmer og PFC-fri Bionic Eco-behandling. Utstyrt med to sidelommer og en lomme på venstre lår. Lambert Pants w fra Matterhorn er en funksjonell og lett vattert damegenser som er perfekt for kalde og våte forhold. Buksen er både vind- og vanntett med teipede sømmer for maksimal beskyttelse, og d e gjennomgående glidelåsene på siden gjør den enkel å ta av og på, selv med sko på. Den PFC-frie Bio nic Eco-finishen gir miljøvennlig beskyttelse mot fuktighet. Lambert Pants w har to sidelommer og en lomme på venstre lår for praktisk oppbevaring. Buksen er både komfortabel og pålitelig, noe som gjø r den til et utmerket valg for utendørsaktiviteter og arbeid i vinterhalvåret.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 789,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 34 | |
| 36 | |
| 38 | |
| 40 | |
| 42 | |
| 44 | |
| 46 |
Total pris
| Materiale | 100% Polyamide,100% Polyester,100% Polyester |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | China |
| Vaskeanvisning | 40°C,Do not bleach,Do not tumble dry,Do not iron,Do not dry clean |
| Vattenpelare | 10 000 mm |
| OEKO-TEX | SE 21-276 |
| Breathability | 6 000 g/m²/24h |
| Rainwear | Yes |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Inspirert av det nordiske klimaet lager vi plagg som varer, både gjennom vær og trender. Vi tilbyr stilige jakker, bukser og annet yttertøy som er utstyrt med værbestandige materialer og teknikker for å holde deg stilig og komfortabel både på jobb og på fritiden.
Se alle produkter fraMatterhorn®
| 34 | 32 |
| 36 | 55 |
| 38 | 54 |
| 40 | 37 |
| 42 | 2 |
| 44 | 0 |
| 46 | 6 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
