Dokumenter & spesifikasjoner
Vakuum flaske med 2 kopper
Art.nr. P433.330
Minste antall: 1 stk
Stainless steel dobbelt vegg, vakuum termos i elegant design. Inkluderer skulderstropp. 2 like kopper. Lekkasjefri og kan kun vaskes for hånd. Kapasitet: 700 ml.
5.48 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 376,00 | 366,00 | 356,00 | 346,00 | 340,00 | 333,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 29.5 x ø 7.5 cm |
| Vekt | 650g |
| Trykkeflate | 25 x 100 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Bisfenol A-frie materialer brukt, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 2777 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
