Taylor dobbeltvegget flaske av rustfritt stål med tesil, 450 ml
Art.nr. 10082621
Minste antall: 1 stk
Denne termoflasken er laget av dobbeltvegget, vakuumisolert rustfritt stål, og holder drikkene kalde i 24 timer og varme i 12 timer. Den er ekstra anvendelig for tedrikkere da den har en medfølgende tesil. Med en kapasitet på 450 ml og et lekkasjesikkert design er den ideell for hverdagsbruk eller reiser.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 84,00 | 82,00 | 80,00 | 78,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Rustfritt stål, 10% PP plast |
| Diameter | 5.3g |
| Størrelse | 6,45 x 22,4 x 6,45 x Ø 5,3 cmcm |
| Emballasje | 36st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 41x41x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159682868 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 2725 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
