GenerationRefill ProAntibak XXL
Drikkeflaske i rustfritt stål med dobbel vegg for å holde kalde eller varme drikker ved riktig temperatur. Vakuumisolert, noe som betyr at den ikke slipper verken varme eller kulde inn i flasken. Innsiden av lokket er laget med et kobberisolasjonslag, noe som betyr at drikken i flasken ikke lekker ut. Utsiden har et antibakterielt belegg med sølvioner som effektivt eliminerer bakterier på overflaten under bruk. Drikkeflasken kan også enkelt vaskes i oppvaskmaskin og er også lekkasjesikker. Rustfritt stål er laget av resirkulert stål. Drikkeflasken rommer 1000 ml. Produktet er laget av 32 % resirkulert rustfritt stål.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 262,00 | 242,00 | 230,00 | 220,00 |
Total pris
| Materiale | Metall, 32% återvunnet rostfritt stål |
| Vekt | 486g |
| Størrelse | 340x86x86mm |
| Trykkeflate | 55x50mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
