Sia - Flaske - Tritan - 750 ml
Art.nr. 8558803
Minste antall: 1 stk
Tritan drikkeflaske med skrukork, sklisikker silikongripesone, kapasitet 750 ml.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
89,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 25 x Ø 7 cm |
| Materiale | Glass, Silikon |
| Trykkeflate | Tampo: 3,5 x 3,5 cm, Screen: 18 x 10 cm |
| Vekt | 0.200 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Inkommande v.19, 2026 | 5000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
