LARQ Swig Top 680 ml vannflaske
Art.nr. 10089901
Minste antall: 1 stk
LARQ Swig Top 680 ml isolert vannflaske av rustfritt stål er en vannfiltrerende flaske med bred åpning, laget for å levere renere vann med bedre smak. Det inkluderte filteret forbedrer vannkvaliteten gjennom en totrinns filtrerings- og renseprosess. Det isolerte kabinettet av rustfritt stål holder drikkene ved ønsket temperatur i opptil 24 timer, mens den brede åpningen gjør den enkel å fylle og rengjøre. Hetten har et innebygd, avtakbart mykt håndtak for praktisk bæring. Filtrene bør byttes jevnlig for optimal ytelse.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 850,00 | 820,00 | 800,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 7.45g |
| Størrelse | 25,3 x Ø 7,45 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 39x55x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159737995 |
| GPSR-Informasjon | LARQ 1900 South Norfolk Street Suite 350 San Mateo CA 94403 U.S. https://www.livelarq.com/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 364 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
