Black+Blum vannflaske i stål 600 ml
Art.nr. P439.1233
Minste antall: 1 stk
En lett og kompakt 600 ml flaske i rustfritt stål av høy kvalitet med et lokk i bærekraftig PP. Den har også plass til vårt Binchotan kullfilter og isbiter. Det rustfrie stålet og PP-lokket har en praktisk bæreløkke.
• Designet i London
• Donasjon til "1% for the planet"
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Slitesterkt design
1.66 KG
Merking
Velg variant
152,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 7.4 x 7.4 x 19.7 cm |
| Vekt | 160g |
| Trykkeflate | 233 x 70 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 2508 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
