Baseline Plus 500 ml shaker flaske
Art.nr. 21070201
Minste antall: 50 stk
Enkeltvegget sportsflaske med ristekule for jevn blanding av proteinshakes. Sølesikkert lokk og flipp-lukking. Volum 500 ml. Produsert i Storbritannia. Uten BPA. EN12875-1-kompatibel og tåler oppvaskmaskin.
0,32 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 8 varianter
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 58,00 | 44,00 | 37,00 | 35,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 41 |
| CO2-avtrykk | 0,32 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | HDPE plast, PP plast, PP plast |
| Diameter | 7,5cm |
| Størrelse | 18,5 x Ø 7,5 cm |
| Emballasje | 75stk |
| Bruttovekt | 4,8kg |
| Vekt | 4,56kg |
| Emballasje | 58x41x61cm |
| GTIN / EAN | 8713159543473 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
