Lekkasjesikker vannflaske med lokk av metall
Denne lekkasjesikre vannflasken kombinerer stil og funksjonalitet. Med kapasitet på 620 ml kan du holde deg hydrert hele dagen. Skruen på lokket har en nydelig metallfinish og matchende farge på kroppen.Kun for kaldt vann. BPA-fritt.
• Luksuriøs metall finish
• For kald drikke
0.71 KG
Total pris
| Størrelse | 7.2 x 7.2 x 20.7 x ø 7.2 cm |
| Vekt | 88g |
| Trykkeflate | 25 x 60 mm |
| Materiale | Polyetylentereftalatglykol-kopolymer,Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
Se alle produkter fraXD Collection®
| Nåværende | 6721 |
| Nästa Leverans : 2026-07-03 | 5004 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
