Moje - Solbriller
Art.nr. 5539003
Minste antall: 1 stk
Sportsolbriller med graderte speilegglass - perfekte for fritid, friluftsliv og sykling. UV 400, filterkategori 3. Solbrillene leveres i en matchende stoffpose. DTF transfer kun mulig på stoffposen.
Merking
63,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,2 x 15,5 x 6 cm |
| Materiale | Polykarbonat |
| Trykkeflate | Tampo: 3 x 0,5 cm, På fodral: DTF Transfer: 8 x 3 cm |
| Vekt | 0.046 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 3312 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
