Tre ferdighetsspill Grayson
Art.nr. GI1015122-11
Minste antall: 1 stk
Ferdighetsspill i tre med bomullspose med snøring. Manual inkludert
Merking
21,25 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Papir, Bomull, Tre |
| Bredde | 11,5 cm |
| Lengde | 11,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 82/16.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 40 cmx43 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI101512211 | 5387 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
