Solar Hand crank Radio small
Nødradio for uventede situasjoner. Radioen har et slankt og stilig design med en uttrekkbar antenne og er liten nok til å enkelt få plass i en ryggsekk. Nødradioen kan motta FM- og AM-radio og har en innebygd lommelykt og en innebygd 2000 mAh powerbank. Når det gjelder radioens batteristrøm, har du tre valg: lading ved å sveive, via solceller eller via USB-uttak. Ved strømbrudd er det best å bruke sveiven hvis du vil få batteristrømmen opp relativt raskt. Lad med sveiven/dynamoen i omtrent 10 minutter, noe som gir litt over en times bruk. Radioen har en USB-utgang som kan brukes til å lade radioen, men også andre elektroniske dingser, f.eks. telefonen eller andre enheter.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 330,00 | 320,00 | 311,00 |
Total pris
| Materiale | ABS |
| Vekt | 260g |
| Størrelse | 128x64x45mm |
| Effekt | 2000mAh powerbank |
| Trykkeflate | 15x15mm |
| Trykkmetoder | 1-f (vit eller grå), 2-f möjligt vid minst 200st |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | Rohs, EMC, Red |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
