Dokumenter & spesifikasjoner
Lisen - Multiverktøy/campingbestikk
Art.nr. 8347913
Minste antall: 1 stk
Multiverktøy/campingbestikk, skje, lommekniv og foliekutter på den ene siden, bokse-/flaskeåpner, gaffel og korketrekker på den andre.
Merking
66,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 10,6 x 3,8 x 3,3 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.172 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 80 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 8320 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
