Plysj leke løve Serenity
Art.nr. GI1014879-357
Minste antall: 1 stk
Plysj leke løve. Broderi øyne. Kombiner med vare 5013. Inkluderer en merkelapp for utskriftsformål.
Merking
87,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester, Polypropylen |
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 16 cm |
| Størrelse | 13 cmx20 cmx16 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 101/6.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, Heavy Metals, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI1014879357 | 2911 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
