Plysjhunden Liza
Art.nr. GI1014882-11
Minste antall: 1 stk
Plysj lekehund. Broderi øyne. Inkluderer en merkelapp for utskriftsformål.
Merking
110,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester |
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 13 cmx32 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 189/4.02 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, Heavy Metals, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI101488211 | 2916 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
