Fargeleggingssett, 12 blyanter, Marlon
Art.nr. GI480798-09
Minste antall: 1 stk
Fargesett i papp med 12 fargeblyanter og 12 fargedesigner, samt blanke sider.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
23,20 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Tre, Håndverkspapir |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 10,8 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 10,8 cmx1,5 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 79/7.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 24 cmx53 cmx15,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI48079809 | 10 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
