Prixton AT410-smartbånd
Art.nr. 2pa14290
Minste antall: 1 stk
AT410-smartbåndet integrerer forskjellige funksjoner for å kontrollere daglig fysisk aktivitet: skritt, kalorier som forbrennes og tilbakelagt distanse. Det måler også søvnkvalitet, og har en pulsmåler og blodtrykksmåling. Kompatibel med iOS og Android, den mottar og viser varsler fra den tilkoblede smarttelefonen. Leveres med et stort batteri som kan gi opptil 7-dagers autonomi. 0,96" berøringsskjerm med 160 x 80-oppløsning. Vanntett IPX7-nivå.
5,43 kg
Merking
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 165,00 | 158,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 5,43 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 47,6 x 12,4 x 18,7 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 3kg |
| Vekt | 2,85kg |
| Emballasje | 29x33x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159594277 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 45 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
