Tina - Ryggsekk - rPET
Art.nr. 6536407
Minste antall: 1 stk
Ryggsekk laget av rPET med sidelommer, polstrede skulderstropper, frontlomme, laptoprom, trillekoffert og tyverisikring og låsbare trykknapper.
Merking
165,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 30 x 25 x 45 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 15 x 15 cm |
| Vekt | 0.630 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 3927 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
