Resi Plus 15" GRS resirkulert ryggsekk med tyverisikring, 18 L
Art.nr. 13010907
Minste antall: 1 stk
Denne 15" tyverisikkere ryggsekken er laget av førsteklasses GRS-sertifisert resirkulert PU skinn. Den har et fargematchende RPET fôr, og holder eiendelene dine beskyttet og tørre når du er på farten. Den har et PC om med tilgang bak, to strømlinjeformede sidelommer og en frontlomme med glidelås og vanntett glidelås. Et pustende bakpanel sikrer komfort hele dagen, som gjør den ideell for pendling, reiser eller urbane eventyr. Volumkapasitet: 18 liter.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 380,00 | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS resirkulert PU |
| Størrelse | 28 x 45 x 14 cmcm |
| Emballasje | 12st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 43x49x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159742340 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 1387 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
