Armond AWARE RPET 15,6 tommers standard ryggsekk for laptop
Det stilrene designet gjør ryggsekken svært allsidig og ideell for både jobb og fritid. Den er smart nok for styrerommet, samtidig som den byr på ryggsekkens bekvemmelighet og komfort. Beskytt den 15,6-tommers bærbare datamaskinen med det polstrede laptoprommet. Det er enkelt å få tak i de viktigste tingene dine i frontlommen med glidelås. Laget av resirkulert polyester med AWARE-merking. 2 % av inntektene fra hvert produkt som selges med AWARE, doneres til Water.org. PVC-fri.
• Passer for 15.6" bærbar datamaskin
• Moderne design
• Laget av resirkulerte materialer
• Laget med AWARE? tracer
• 2% av inntektene for hvert produkt vil bli donert til Water.org
Till digitalt produktpass »
4.08 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 567,00 | 552,00 | 537,00 | 522,00 | 512,00 | 502,00 |
Total pris
| Størrelse | 31 x 13 x 44 cm |
| Vekt | 470g |
| Trykkeflate | 120 x 50 mm |
| Materiale | rPET,rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
Se alle produkter fraXD Xclusive®
| Nåværende | 5614 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
