Ryggsekk multifunksjonell i RPET polyester Sebastian
Art.nr. GI970765-01
Minste antall: 1 stk
Multifunksjonell ryggsekk i RPET polyester. Fôr i polyester 210D og ytterstoff i RPET 600D. Med funksjoner som racketlomme, tyverisikringslomme, skolomme, laptoplomme, vannflaskerom. Vesken har polstrede justerbare stropper og er vannavstøtende (resirkulert belegg).
Merking
462,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester, Polyester 210D, Nylon, rPET |
| Høyde | 50 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 24 cmx50 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 550/7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx53 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Global Recycled Standard (GRS), Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI97076501 | 462 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
