Ryggsekk i RPET filt Eleanor
Art.nr. GI970944-03
Minste antall: 1 stk
Ryggsekk i RPET filt med stort hovedrom som lukkes med glidelås.
Merking
Velg variant
63,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester, Stål, Nylon, rPET Filt |
| Høyde | 45 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 26 cm |
| Størrelse | 13 cmx45 cmx26 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 228/5.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx51 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Global Recycled Standard (GRS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI97094403 | 275 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
