Thule Accent konvertibel ryggsekk 17 L
Art.nr. 12064090
Minste antall: 1 stk
En 2-i-1 miljøvennlig koffert som konverteres til en ryggsekk for enklere forretningsreiser. Har dedikerte lommer til en 16" MacBook® eller 15,6" PC og et 10,5" nettbrett. Flere interne organisasjonslommer for å sikre innholdet i koffert- eller ryggsekkmodus, og en avtakbar, polstret skulderrem for å bære komfortabelt i koffertmodus. Produsert med 100 % resirkulert 1680 polyestermateriale med YKK glidelås.
7,95 kg
Merking
1015,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 7,95 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Resirkulert polyester, 1680D |
| Størrelse | 44 x 29 x 17 cm |
| Emballasje | 2stk |
| Bruttovekt | 3kg |
| Vekt | 2,85kg |
| Emballasje | 45x31x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159575139 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.thule.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 553 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
