Dokumenter & spesifikasjoner
Broby - Midjeveske
Art.nr. 6384603
Minste antall: 1 stk
Midjeveske laget av slitesterk 600D polyester med justerbar stropp for maksimal bærekomfort.
Merking
25,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 27 x 6,5 x 9 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 8 x 5 cm |
| Vekt | 0.052 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 8108 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
