Journey GRS RPET midjeveske
Art.nr. 12062955
Minste antall: 1 stk
Journey midjeveske laget av GRS sertifisert resirkulert PET plast er det perfekte tilbehøret når du er på farten. Med et romslig hovedrom med glidelås for alle dine nødvendigheter, samt en frontlomme med glidelås for ekstra oppbevaring.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 88,00 | 84,00 | 82,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 38 x 15 x 7,6 cmcm |
| Emballasje | 60st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 44x34x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159568087 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 2121 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
