Kjølebag, med rullelokk, i resirkulert denim, Mira
Art.nr. GI1349542-05
Minste antall: 1 stk
Kjølebag i resirkulert denim med roll-top-funksjon, størrelse 27 x 10 x 31 cm. Med borrelåslukking, PEVA-innside og et kort bærehåndtak. Har en frontlomme og en resirkulert etikett på utsiden.
Merking
75,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Resirkulert denim |
| Høyde | 31 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 27 cm |
| Størrelse | 10 cmx31 cmx27 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1450/15.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 58 cmx61 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI134954205 | 7108 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
