Dokumenter & spesifikasjoner
Ios - Gymbag/eske/kjølebag - polyester
Art.nr. 6064903
Minste antall: 1 stk
Kombinert gymbag/eske/kjølebag med isolerende fôr og trekksnorer. Også ideell å bruke som sitteunderlag.
Merking
Velg variant
Finnes i 10 varianter
20,05 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 31,7 x 1 x 42,5 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 24 cm, Transfer: 20 x 15 cm, DTF Transfer: 20 x 15 cm |
| Vekt | 0.108 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 29900 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
