Melba - Gymbag/eske - rPET
Art.nr. 6371803
Minste antall: 1 stk
Gymbag/eske laget av vannavstøtende rPET, integrert frontrom og to bærestropper med snøring.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
22,70 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 33,5 x 0,5 x 42,5 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 20 x 20 cm |
| Vekt | 0.045 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 20969 |
| Inkommande v.33, 2026 | 20000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
