Doro - Veskeholder
Art.nr. 7537307
Minste antall: 1 stk
Veskeholder i metall formet som en håndveske. Bare brett ut kroken, plasser holderen på kanten av et bord og heng vesken på kroken.
Merking
56,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 4,3 x 1 x 4,9 cm |
| Materiale | Glass, Gummi |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.060 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 7758 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
