Dokumenter & spesifikasjoner
Ronja - Laptop-veske/ryggsekk
Art.nr. 6015303
Minste antall: 1 stk
Designet slik at den kan brukes som ryggsekk og også fungere som et bærbart laptop-bord, materiale: mikrofiber.
Merking
55,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 39 x 15 x 28 cm |
| Materiale | Microfiber |
| Trykkeflate | 20 x 8 cm |
| Vekt | 0.780 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 353 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
