Rise 15,6" GRS-resirkulert PC-ryggsekk
Art.nr. 12069790
Minste antall: 1 stk
Rise-ryggsekken er laget av slitesterk 900D GRS resirkulert polyester og dekker alle nødvendige funksjoner. Den har en polstret laptopmappe som passer for en 15,6" laptop, en ekstra lomme for en liten bærbar PC eller nettbrett, og lommer med glidelås for mindre gjenstander. I tillegg har den en elastisk stropp på innsiden for plassering av vannflasker. Baksiden av ryggsekken har en praktisk elastisk stropp, noe som gjør den enkel å feste til en tralle.
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 640,00 | 620,00 | 600,00 | 590,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester, 330 g/m2, Lining, 900D i GRS sertifisert resirkuler |
| Diameter | 10g |
| Størrelse | 43 x 28 cmcm |
| Emballasje | 6st |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5.7kg |
| Emballasje | 31x60x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159597100 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 1531 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
