XD Design First Class All-in-One veske
First Class All-in-One-vesken er et allsidig reiseveskesett som tilpasser seg enhver reise enten det er digitalt utstyr, reiseartikler eller toalettartikler. Den vinklede åpningen kan foldes ut opptil 55°, slik at det viktigste er synlig og tilgjengelig med et raskt blikk. Innvendig er det en avtagbar Flex Wash Pouch med et uavhengig vått/tørr-kammer ideelt for toalettartikler, men allsidig nok til kabler, harddisker eller daglige nødvendigheter og kan også brukes som en frittstående veske når det er nødvendig. Den er ferdig med et halvhardt EVA-skall og laget av R-pet-stoff med AWARE-tracer, noe som gir en strukturert, frittstående design. Med AWARE er bruk av resirkulert stoff garantert. 24 % resirkulert innhold.
Till digitalt produktpass »
3.01 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 453,00 | 441,00 | 429,00 | 417,00 | 409,00 | 401,00 |
Total pris
| Størrelse | 27.5 x 9 x 17 cm |
| Vekt | 380g |
| Trykkeflate | 80 x 80 mm |
| Materiale | PU,rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Innovative, moderne firmagaver og profilprodukter med fokus på brukervennlighet og miljøvennlighet. Produktene er flott innpakket i FSC-merkede gaveesker.
Se alle produkter fraXD Design®
| Nåværende | 2341 |
| Nästa Leverans : 2026-09-15 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
