Toalettveske i skinn Flynn
Art.nr. GI971810-01
Minste antall: 1 stk
Toalettveske i skinn med glidelås. To knapper på siden for å stabilisere vesken.
Merking
300,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall, Nylon, Lær, Svamp |
| Høyde | 15,5 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Størrelse | 14 cmx15,5 cmx22 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 300/10.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 54 cmx64 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Chromium VI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI97181001 | 70 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
