Herschel Chapter resirkulert reiseveske
Herschel Chapter reiseveske den perfekte følgesvenn for lengre turer. Bruk den til å oppbevare tannbørsten og toalettsakene på en enkel måte, eller utvid horisonten og oppbevar små nødvendigheter som sokker, ladere, guidebøker og kart perfekt organisert i bagasjen. 600D stoffet er laget av 100 % resirkulerte vannflasker, noe som gjør det både miljøvennlig og slitesterkt. Den vanntette glidelåslukkingen sikrer at dine nødvendigheter forblir beskyttet, mens det praktiske sidehåndtaket gir enkel bæring. Herschel Chapter er designet med ekstra organiseringsmuligheter. Den har en frontlomme med glidelås og en innvendig nettinglagringshylse, som gir deg enestående oppbevaringsmuligheter. Eventyr venter, og Herschel Chapter er klar til å bli med deg på din neste reise.
0,84 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 400,00 | 393,00 | 386,00 | 379,00 |
Total pris
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 45 |
| CO2-avtrykk | 0,84 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Resirkulert polyester |
| Størrelse | 15 x 11 x 24 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 60x40x40cm |
| GTIN / EAN | 828432596836 |
| GPSR-Informasjon | Herschel Supply Company C/O Bleckmann Nederland BV Maarten de Vriesstraat 18-20 5975 RW Sevenum Netherlands https://herschel.eu/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 76 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
