Adressemerke Bambus Shawn
Art.nr. GI966269-11
Minste antall: 1 stk
Bagasjelapp i bambus med plastrem.
Merking
7,08 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC, Bambus |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 4,9 cm |
| Lengde | 9 cm |
| Størrelse | 4,9 cmx0,2 cmx9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 9/14 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/1000 |
| Carton Størrelse | 32 cmx77 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI96626911 | 41651 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
