SignPoint blyantpenn
Art.nr. 261263-001
Minste antall: 1 stk
Blyantpenn med viskelær og 3 HB-refiller (0,7 mm).
Merking
Velg variant
3,37 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Lengde | 15 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 7 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
